• اخبار

سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در نماز جمعه شهراردل

سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در نماز جمعه شهراردل
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل و مسئول کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نماز جمعه شهر اردل به ارائه گزارشی از عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه فرهنگ پرداختند .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل قاسم همتی ئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل و مسئول کمیته فرهنگی هنری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نماز جمعه شهر اردل به ارائه گزارشی از عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه فرهنگ پرداختند .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل خاطرنشان کرد: از آنجایی که انقلاب اسلامی دارای ماهیت فرهنگی است و امروز طبق فرامین مقام معظم رهبرب کارهای فرهنگی بایستی بیش از پیش در سطح جامعه گسترش یابد فرصت مناسبی است پس از گذش چهار دهه از عمر گرانقدر این شجره پر امید ، نیکوست هم به بازخوانی برخی از دستاوردهای آن پرداخته شود تا برخی بدانند که این انقلاب به سادگی به بار ننشسته و در حفظ آن کوشا تر باشند و هم نسل جوان با اهداف عالیه فرهنگی نظام آشنا شوند.

و ی بابیان اینکه اگرچه در طول این چهل سال کارهای عظیمی در سطح شهرستان اردل انجام گرفته ولی کم هست و مامسئولین و مردم با اتحاد و برادری و همکاری و هماهنگی بایستی در جهت محرومیت این شهرستان بیشتر تلاش کنیم

روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اردل
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98